Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

BETONOWE: PŁOTY, WIATY, ALTANY, GARAŻE


Dane osobowe: mgr inż. Mateusz Zwiernik
63-400 Ostrów Wlkp.,
ul. Gorzycka 189
Telefon:(+48) 723 324 073
E-mail:mateusz.zwiernik@wp.pl
Wykształcenie: od 2011 r. absolwent Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej, specjalność: Konstrukcje Budowlane - system dzienny

2002 – 2006 Ukończenie Technikum Budowlanego w Ostrowie Wielkopolskim, klasa o profilu: budownictwo ogólne
Doświadczenie Zawodowe: od 2011 r. praca w biurze projektowym Termoprojekt w Ostrowie Wielkopolskim - sporządzanie rys. architektonicznych, konstrukcyjnych i instalacyjnych. Ponadto wykonywanie kosztorysów inwestorskich oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót.
- praca podczas studiów w biurze projektowym L-bit we Wrocławiu – sporządzanie rysunków konstrukcyjnych-wykonawczych.
-praktyka i praca w okresach wakacyjnych w zakładzie betoniarskim - produkcja i montaż elementów żelbetowych
-dwumiesięczne praktyki w Norweskiej firmie budowlanej Deco-Norge AS w Reine - budownictwo regionalne
Na V roku studiów podjąłem decyzję o napisaniu pracy magisterskiej związanej z zagadnieniami termomodernizacyjnymi domków jednorodzinnych. Podczas pisania pracy zyskałem cenną wiedzę z zakresu fizyki budowli. Sporządzane bilanse energetyczne, świadectwa charakterystyki energetycznej oraz audyty energetyczne uświadomiły mnie jak dużo można zyskać budując budynki energooszczędne. Po skończeniu studiów podjąłem prace związaną z zagadnieniami poruszanymi w pracy magisterskiej. Przeniosłem wiedzę teoretyczną na rozwiązania praktyczne podczas prac termo modernizacyjnych.
Zajmuje się projektowaniem domków jednorodzinnych, wiat, garaży na terenie Ostrowa Wlkp. oraz okolic. W projektowaniu budynków zwracam dużą uwagę na bilans energetyczny budynku. Uświadamiam inwestorom jakie zabiegi mogą zastosować aby zmniejszyć koszty eksploatacyjne budynku.
Ponadto zajmuje się sporządzaniem kosztorysów inwestorskich oraz służę pomocą przy załatwianiu spraw formalnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współpracy.
Copyright ©2012 R LTD